A- A A+

 

[SlideShow]

MTÜ THINK Eesti on organisatsioon, kuhu kuuluvad erinevate erivajadustega inimesed üle Eesti. MTÜ THINK Eesti baasil loodud puuetega inimeste töö- ja koolituskeskus THINK tegeleb erivajadustega inimeste koolituse ja tööhõive edendamisega üle vabariigi. Meil on käsitööpood, koolituskeskus ja teenuste pakett. Oma tegevustulu annetame Tubli puudega inimese stipendiumifondi. Osaleme rahvusvahelistes koostööprojektides.
... loe edasi

Hea annetuste koguja
MTÜ THINK Eesti on liitunud ja kinnitab, et tegutseb vastavuses
Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liidu annetuste kogumise hea tavaga.
Uudised

EESTI VIIPEKEEL A2 (ALGTASEMELE)

10. september 2018 – 21. jaanuar 2019

Esmaspäeviti kell 17.15–18.45

Toimumiskoht: TÜ haridusteaduste instituut (Salme 1a)

Maht: 4 EAP, st 40 tundi auditoorset tööd

... loe edasi

Eesti viipekeel A1 (algtasemelE)

11. september 20. november 2018

Teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17.1518.45

Toimumiskoht: TÜ haridusteaduste instituut (Salme 1a)

... loe edasi

THINK Eesti andis üle 2017. a stipendiumi tublile purjetajale.

16. jaanuaril 2018 andis THINK Eesti välja järjekordse stipendiumi kodanikuühiskonnas suuri tegusi teinud tublile inimesele. Stipendiumi pälvis Külli Haav, kes on käivitanud parapurjetamise pilootprojekti "Erilised Purjetajad" koostöös Noblessneri jahtklubi purjetamiskooli.

... loe edasi

THINK Eesti stipendium 2017

Kõigepealt suur tänu neile vapratele, kes esitasid kas enda või oma võitluskaaslase kandidatuuri THINK Eesti stipendiumi saamiseks!

Seekord oli meile laekunud viis taotlust. Muidugi mõista ei näita see, nagu ei leiduks Eestimaal rohkem hakkajat puuderahvast. Raudselt on neid veel, ja mitte vähe – lihtsalt enamus on kas teenimatult tagasihoidlikud või lihtsalt ei teagi niisuguse toreda võimaluse olemasolust.

Komisjoni liikmed olid seekord Mari-Ann Kelam, Monika Haukanõmm, Tiia Sihver, Indrek Linnuste ja Meelis Luks. Pärast pikka vaagimist viie imetlusväärse kandidaadi vahel otsustas komisjon väljastada stipendiumi ühele inimesele suuruses 1000 €. Stipendiumi pälvis Külli Haav.

... loe edasi

Rahvusvahelise Nordplusi projekti “LET`s SIGN” kohtumine Vilniuses.

Rahvusvahelise Nordplusi projekti “LET`s SIGN” kohtumine Vilniuses.Tänapäeval, globaliseerumise ajastul, on rahvusvaheline koostöö muutunud väga lihtsaks ja populaarseks igas eluvaldkonnas. See aitab jagada ja levitada riikidevahelisi saavutusi ning kiirendab vähemarenenud piirkondade arengut. Eriti oluline on rahvusvaheline koostöö Ida-Euroopas ja endise Nõukogude Liidu riikides. Skandinaavia riikide valitsused on seda mõistnud ning on loonud Nordplus fondi, mis rahastab rahvusvahelisi koostööprojekte.

... loe edasi
Koopiakaitstud © 2007-2018 Mella