A- A A+

 

Prindi

THINK Eesti MTÜ viis läbi 1.05.2015- 31.12.2015 projekti Sotsiaalsete ettevõtete ümarlaud ja seminar.

Projekti eesmärgiks oli läbi ühiste nõupidamiste ja seminari luua sotsiaalsete ettevõtete võrgustik, kuhu kuuluvad puuetega inimeste organisatsioonid ja ka eraisikud,
kes tegelevad käsitöö tootmise ja turustamisega.

Projekti raames viidi läbi mitu üritust (25.mail, 25.septembril, 6.novembril ja 12.detsembril), kus osalesid organisatsioonid, mis tegelevad puuetega inimeste käsitöö valmistamise ja turustamisega. Sõlmiti koostöökokkulepped edasisteks tegevusteks.

Projekti tulemusena on loodud organisatsioonide ja eraisikute võrgustik, kes tegelevad käsitööga. Võrgustiku nimi on Käpik ja sinna kuuluvad Astangu Kutserehabilitatsioonikeskus, tugikeskus Juks, MTÜ Hingerahu, Tallinna Vaimse Tervise Keskus, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik (SEV),Sotsiaalministeerium ja MTÜ THINK Eesti. Lisaks on võrgustikuga liitunud ka Maarja küla, Tondi kool, Käo keskus, Põhja-Eesti Pimedate Ühing ja 20 eraisikut. Võrgustiku liikmed on ühiselt käinud Swedbankis müümas, said ühise allhanke (Välisministeeriumi töötajate laste jõulukingid), koos oldi Astangu jõululaadal, lisaks müüdi 2 nädalat Rotermanni jõuluturul. Võrgustik on saanud väga hea hoo sisse, liitujaid on olnud rohkem kui plaanitud.

Projekti tegevusi toetas Tallinna Ettevõtlusamet.
Tallinna Ettevõtlusamet
Koopiakaitstud © 2007-2019 Mella