A- A A+

 

Prindi

Meeskond

 

Leo Võhandu - meeskond
emeriitprofessor
Leo Võhandu

juhatuse liige
Leo Võhandu on eesti matemaatik ja informaatik.

Ta on töötanud Tartu Ülikoolis (1955 - 1966) ja Tallinna Tehnikaülikoolis professorina (1966 - 1997), alates 1997 emeriitprofessor. THINK Eestis on Leo selle loomisest saadik. Tema ülesandeks on olla meie nn "välisminister" - osates viite erinevat keelt, esindab ta meid rahvusvahelistel üritustel.

 

Meelis
Meelis Luks
juhatuse liige
Meelis Luks ehk Mella on eesti kunstnik, kes maalib oma töid pintsel varba vahel. Ta kuulub ülemaailmsesse suu ja jalaga maalivate kunstnike ühingusse.

Ta on THINK Eesti tegevdirektor, projektijuht, veebimeister.

Mella hobideks on ka fotograafia, filmindus, line-tants. Ta on line-tantsu maailmameister.

E-post: mella (at) think.ee
Koduleht: www.mella.ee

 

Külliki Bode
Külliki Bode
juhatuse liige
Külliki Bode on THINK Eestis selle asutamisest saati. Enne MTÜ THINK Eesti loomist töötas ta rahvusvahelises projektis THINK Baltic Exctension koolitusjuhina. Praegu on ta juhatuse esinaine, projektijuht ja finantsjuht.

Külliki on õppinud Tallinna Tehnikaülikooli bakalaureusetasemel haldusjuhtimist ja Tallinna Ülikooli magistritasemel andragoogikat.

E-post: kylliki (at) think.ee
GSM 53 478 422

Koit
Koit Kodaras
juhatuse liige

Koit on lõpetanud põhikooli Haapsalu Sanatoorses Internaatkoolis 1967. Ta osales 2003 THINK Eesti korraldatud e-kursustel.

Arvab, et kuna Eestis on palju keskealisi ja nooremaid sügava ja raske puudega erivajadusega inimesi, kes ei saa oma nelja seina vahelt üldse välja liikuma – vajavad just sellist e-õpet nagu andis THINK ning saaksid oma kodus natukene töötada.

Omalt poolt püüab selleks kaasa aidata niipalju kui tervis ja oskused võimaldavad.

E-post: koitkodaras (at) hotmail.com

Kristi Kallaste
Kristi Kallaste
koolitusjuht

Kristi Kallaste on lõpetanud Tallinna Ülikooli eesti ja soome filoloogia erialal. Eelmises elus oli ta riigiametnikust kontorirott. Pöörde tõid lapsed, kes panid emme hindama mõnevõrra teistsuguseid väärtusi. Tema sooviks oli töökoht, kus ei peaks iga päev kellast kellani kohal olema, mis pakuks kaugtöö võimalusi ja samas oleks ka huvitav, uusi väljakutseid ning eneseteostust võimaldav. Säherdust rada pidi Kristi Kallaste 2010. aastal THINKi koolitusjuhiks sattuski. Tema ülesandeks on organiseerida mitmesuguseid enesetäienduslikke kursuseid erivajadustega inimestele. Nii öelda tervetele pakutakse aga omakorda harivaid ja silmaringi avardavaid koolitusi erivajaduste vallas (nagu näiteks viipekeele kursus algajaile ning edasijõudnutele). Kõik huvilised, olete oodatud õppima!

E-post: kristi (at) think.ee

Katrin Lapina
Katrin Lapina
e-poe juhataja
Katrin Lapina tegeleb THINKis käsitöövaldkonnaga. Tema on see, kes käib mööda Eestit laatadel ja väljamüükidel ning aitab meie käsitöövalmistajatel omatehtud tooteid turustada.

E-post: katrin (at) think.ee
GSM 52 97 162

Annika Kokk
Annika Kokk
raamatupidaja
Annika Kokk on MTÜ THINK Eestis raamatupidajaks alates 2011.aastast. Lapsepõlv möödus tal Hiiumaal ja Tallinnas on elanud nüüdseks peaaegu 15 aastat. Hariduselt on Annika turunduse ja ärikorralduse spetsialist, ta on lõpetanud Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainori.

Annika on rõõmsameelne ja sõbralik inimene. Kasvatab kahte imetoredat last. Talle meeldib tegeleda paljude erinevate asjadega, seega on tal pidevalt midagi planeerimisel või siis juba teostamisel. Naeratus

E-post: annika (at) think.ee
Koopiakaitstud © 2007-2019 Mella