A- A A+

 

Prindi

THINK Koolituskeskus pakub:

Soome keel algajatele

Soome lipp - veeb

Tulge õppima uutmoodi soome keele kursusele! MTÜ THINK korraldatav soome keele õpe on suurepärane üllatus eeskätt neile soovijaile, kellele tavaline keelekursus ei sobi. Ootame meie tundidesse järgmisi huvilisi: kellel on rohkem süvenemist vaja, kellele on rohkem ülekordamist vaja, kellele tavaline tempo on pisut liiga kiire, kes ei kuule hästi, kes vajab muidu mõnevõrra enam abi. 2014.aastal loodame alustama uue grupiga, selle komplekteerimine on alanud!

Õppetöö toimub väikeses rühmas ning osaleda saavad nii erivajadusega kui ka n.ö terved inimesed.

Õpetaja on aktiivne, sõbralik ning igati tasemel: tegemist on pikaajalise Tallinna Ülikooli õppejõuga, kes õpetab tudengitele igapäevaselt soome keelt. Samuti omab meie õpetaja kogemusi soome keele õpetamisest THINKis, kus ta on ideaalseks näiteks paindlikust ning nutikast pedagoogist, kes saab suurepäraselt hakkama puuetega inimestele täiesti uue võõrkeele selgeks tegemisega. Tundides toimub vahvaid mänge, humoorikaid vestlusi ning palju muud õpitu paremaks kinnistamiseks. Keda asi huvitama hakkas, võib lisateavet uurida siit: (viide õppekavale).

Soome keele kursus algajatele kestab 40 tundi. Hind on 209 eurot. Hinnas sisaldub õpik Suomen mestari I. Töötaval erivajadusega inimesel on võimalik kogu kursuse eest raha tagasi saada; täpsem info siin: http://www.ensib.ee/sotsiaaltoetused-puuetega-inimestele/  Soovi korral on võimalik tasuda lepingu alusel kahes osas.

Koolitus toimub 2014. aastal, detailsem aeg täpsustamisel.
Asukohaks on Tallinna kesklinn, Eesti Puuetega Inimeste Koda (Toompuiestee 10).

Huvilisi ootame küsimusi esitama ning registreeruma järgmistel kontaktidel:

E-post kristi@think.ee

Telefon 53478422 (Külliki Bode)

TERVETULOA!

 

Koopiakaitstud © 2007-2019 Mella