A- A A+

 

Prindi

Kinkisime Kırşehiris (Türgis) Mella pildi Rizale, kes on meie tore sõber. Vasakult Riza Gürbüz, Külliki ja Leo Võhandu.THINK Eesti osaleb rahvusvahelises projektis  “L@jost - Learn About Finding Jobs for the disabled Project.” Projekti rahastaja on Leonardo da Vinci programm, koordineeriv riik on Türgi. Projektis osaleb viis riiki- Türgi, Eesti, Rumeenia, Itaalia ja Inglismaa. L@jost projekti eesmärgiks on edendada puuetega inimeste tööhõivet, kasutades selleks rohkem ära kõnekeskuste võimalusi ja arendada puuetega inimeste ITK oskusi.

8.-11.2013 toimus projekti esimene kohtumine Türgi linnas Kirsehiris. Eestist käisid seal Külliki Bode, Leo Võhandu, Edit Võhandu ja Siiri Inno. Osalesid ka teised projektipartnerid. Esimesel kohtumisel tutvustati osalevaid organisatsioone, pandi paika järgmised kohtumised, kuulutati välja projekti logo konkurss ning genereeriti ideid projekti tegevuste jaoks.

Järgmised kohtumised on:

  1. Rumeenias Iasl linnas, 7-10.märts 2014
  2. Eestis Tallinnas, 1-4.august 2014
  3. Itaalias Firenzes, 28.nov- 1.detsember 2014
  4. Inglismaal Londonis, 3-6.aprill 2015
  5. Türgis Ankaras, 5-8.juuni 2015

Education and Culture DG Leonardo da VinciMeie Pehmik on nüüd Ankaras, Abdurrahman Kurtaslani juures. Abdurrahman on Ankara Puuetega Inimeste Koja juhataja ja THINKi koostööpartner.
Koopiakaitstud © 2007-2019 Mella