A- A A+

 

Prindi

Kutsume Teid 14. veebruaril kell 10-14.30 Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse (aadress Astangu 27, Tallinn) avatud uste päevale!

Mis on Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus?

Oleme Eestis ainulaadne keskus, mis aitab tööealistel erivajadusega inimestel läbi erinevate õppimisvõimaluste (sealhulgas kutsehariduse) ja rehabilitatsiooni arendada oma teadmisi, oskusi ning  tegevus- ja töövõimet. Õpingute lõppedes toetame kõiki oma õppijaid tööleasumisel või muude tegevusvõimaluste leidmisel. Lisainfot meie keskuse kohta leiate meie kodulehelt, pilte näete Facebookist.

Miks tulla meie avatud uste päevale?

Saate suurepärase ülevaate sellest, mida kasulikku saab meie keskus pakkuda erivajadusega inimestele.

Tutvustame avatud uste päeval meie õppimisvõimalusi, kaitstud töötubasid, rehabilitatsiooniteenuseid, nõustamisteenuseid (abivahendid ja kohandused),  Astangul pakutavat tööhõivealast tuge ja palju muud olulist.

Milline on ürituse päevakava?

Avatud uste päeva kava leiate meie kodulehelt. Tegu on hariva ja meeleoluka päevaga – toimuvad praktilised töötoad ja loengud, etteasted, ringkäigud, auhinnaloos ja käsitöömüük. Avatud on ratastoolirada ning sõbrapäevakohvik.

Kuidas registreeruda?

Avatud uste päevale saate end registreerida internetis või telefonil 687 7231. Kõigi üritusel osalejate vahel loosime välja Astangu õppijate poolt puidutöö tunnis valmistatud originaalse lõikelaua, mille näidet saate vaadata siit.

Samuti palume, et julgustaksite Astangu avatud uste päeval osalema oma kliente, keda antud info huvitada võiks. 

Ootame Teid meile külla!


Lisainfo:

Mai-Liis Sõerd
Kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
mai-liis.soerd@astangu.ee
Tel 687 7225; 5887 2350
www.astangu.ee

Koopiakaitstud © 2007-2019 Mella