Koolituskeskus

Oleme koolituskeskus, kelle eesmärgiks on pakkuda mitmesuguseid põnevaid koolitusi ja täienduskursuseid eeskätt erivajadustega inimestele ning erivajadustega inimestega seotud teemadel.

Loomulikult on meie koolituskeskus avatud kõigile teistelegi, kes soovivad ennast täiendada. Kursused on üldhariva sisuga, sobides väga erineva elualaga ning erineva saatusega inimestele. Ootame THINKi koolituskeskusesse õppima noori, keskealisi ja miks mitte eakaidki töötuid, kes kavatsevad tööle asuda, aga samuti juba tööl käivat rahvast, kes soovivad tõsta kvalifikatsiooni töökohal, saamaks kolleegidega võrreldes karjääriredelil parema stardipositsiooni või õppida lihtsalt oma lõbuks ja kasuks.

Pakume õppetööd kaasaegse ja paindliku metoodika järgi. Meie õpetajad on omal alal väga kogenud ning oskavad arvestada ka õpilaste võimalike erivajadustega. On võimalik pakkuda kokkuleppel ka individuaalõpet, kui õpilane mingil põhjusel ei saa kohal käia või kui ajad ei sobi. Individuaalõppe grupis võib osaleda 1-3 inimest.

Meie õppetöö toimub mitmes kohas, Tallinnas, Tartus ja Kuressaares. Tallinna keskus asub Tallinna kesklinnas, Toompuiestee 10 ning ruumides saab ratastooliga liikuda. Tartus toimuvad kursused Jakobi 2 majas. Kuressaares toimetame Kallemäe kooli ruumides, aadressil Suur-Põllu 4.

Hetkel on kõige populaarsemad eesti viipekeele kursused. Jooksev info käimasolevatest ja tulevastest kursustest on kättesaadav SIIN.

Oleme esitanud majandustegevusteate, registreeritud numbriga 182457, registreerimise kuupäev on 18.04.2017.
Oleme Töötukassa lepingupartnerid. Koolituse eest saab tulumaksu tagasi. Töötaval erivajadusega inimesel on võimalik õppida tasuta; täpsem info:
www.ensib.ee/sotsiaaltoetused-puuetega-inimestele/

Kontaktmeil: kristi@think.ee
Telefon: 53478422 (Külliki Bode)

Erakooli „THINK koolituskeskus“ põhikiri.

THINK Koolituskeskus
Toompuiestee 10
Tallinn 10137
Telefon 53478422
Reg. kood 80196810
a/a 221025807245 Swedbank