Meist

Külliki Bode

Külliki Bode

Külliki Bode on THINK Eestis selle asutamisest saati. Enne MTÜ THINK Eesti loomist töötas ta rahvusvahelises projektis THINK Baltic Exctension koolitusjuhina. Praegu on ta juhatuse esinaine, projektijuht ja finantsjuht.

Külliki on õppinud Tallinna Tehnikaülikooli bakalaureusetasemel haldusjuhtimist ja Tallinna Ülikooli magistritasemel andragoogikat.

E-post: kylliki (at) think.ee
GSM 53 478 422

Meelis Luks

Meelis Luks ehk Mella on eesti kunstnik, kes maalib oma töid pintsel varba vahel. Ta kuulub ülemaailmsesse suu ja jalaga maalivate kunstnike ühingusse.

Ta on THINK Eesti juhatuse liige.

Meelis töötab Swedbank Eestis. Tema hobideks on ka fotograafia, filmindus, line-tants. Ta on line-tantsu maailmameister 2017.

E-post: mella (at) think.ee
Koduleht: www.mella.ee

Kristi Kallaste

Kristi Kallaste on lõpetanud Tallinna Ülikooli eesti ja soome filoloogia erialal. Eelmises elus oli ta riigiametnikust kontorirott. Pöörde tõid lapsed, kes panid emme hindama mõnevõrra teistsuguseid väärtusi. Tema sooviks oli töökoht, kus ei peaks iga päev kellast kellani kohal olema, mis pakuks kaugtöö võimalusi ja samas oleks ka huvitav, uusi väljakutseid ning eneseteostust võimaldav. Säherdust rada pidi Kristi Kallaste 2010. aastal THINKi koolitusjuhiks sattuski. Tema ülesandeks on organiseerida mitmesuguseid enesetäienduslikke kursuseid erivajadustega inimestele. Nii öelda tervetele pakutakse aga omakorda harivaid ja silmaringi avardavaid koolitusi erivajaduste vallas (nagu näiteks viipekeele kursus algajaile ning edasijõudnutele). Kõik huvilised, olete oodatud õppima!

E-post: kristi (at) think.ee