A- A A+

 

Prindi

Eesti õigekirja põhitõed ja keelealaste abimaterjalide kasutamine

Antud koolitus on mõeldud eestlastele, kes on kunagi koolis emakeele tunnis küll kohal käinud, ent praeguseks juba nii mõndagi unustanud ja kelle teadmised vajaksid meeldetuletamist. Pealegi on elav keel kord juba niisugune asi, mis muutub ajas ega saa kunagi päris valmis. Ehk siis – praegused keelereeglid on pisut teised, mis viisteist aastat tagasi…

Koolitus keskendub eeskätt korrektse kirjaliku väljendusoskuse lihvimisele. Õpime, kuidas kirjutada CV-d, kuidas pöörduda meilisuhtluses oma potentsiaalse tulevase tööandja poole, millele pöörata tähelepanu suheldes kirja või meili teel oma võimalike klientidega. Kuidas õppida väljendama end kirjalikul teel piisavalt selgesti, hoiduda kantseliidist ja sobimatutest lausekonstruktsioonidest, jätmaks soodsat muljet võimalikule tööandjale.

Õpetajaks on Reili Argus, Tallinna Ülikooli eesti keele ja kultuuri instituudi direktor ja eesti keele professor. Siinkohal tasub mainimist, et sõna “professor” ei tähenda vähemalt antud juhul üldsegi mitte kuivalt ja igavalt kõnelevat inimest, vaid pigem täiesti vastupidi! Loeng on mugavalt ühepäevane ja tunnistuse saavad kõik kohaletulnud.

Detailsem info siin: (viide õppekavale)

Loengu maht: 6 tundi (1 päev).
Aeg: 1. oktoober 2016. a.
Asukoht: Tallinn, Toompuiestee 10 (Eesti Puuetega Inimeste Koda) saalis. Kokkuleppel võimalik ka mujal üle Eesti.
Hind: 109 eurot (Hind sisaldab kõiki materjale, lõunat ning kohvipause)

Ootame Teid registreeruma järgmistel kontaktidel:
Kristi Kallaste, koolitusjuht: Kristi@think.ee
Külliki Bode, tegevjuht: 5347 8422

Koopiakaitstud © 2007-2019 Mella